Best Hair Transplant Antalya

Saç Ekimi Merkezi Antalya – Bu Web Sitesi Bir Aesthetic Travel Markası’dır

Antalya’da yaşayıp saçlarına ekim yaptırmak isteyenlere özel bir fiyat teklifi paketimiz var.  Tatil amaçlı Antalya’ya gelip bu süre içinde saç ektirme merkezinde tedavi olmak isteyenlere ise ikisi bir arada fiyat teklifi paketimiz var. Her ne amaçla olursa olsun Antalya saç ekimi merkezi oldu. Hastalar, saç ekim işlemlerini güvenilir, tecrübeli ve işini titizlikle yapan firmalara yaptırmalıdırlar.

Saç Ekimi Merkezi AntalyaSaç ekim işlemi çok fazla hassasiyet gerektiren bir tedavi yöntemidir. Yanlış şekilde yapıldığı takdirde düzeltilmesi mümkün değildir. Bazı firmalar saç çizgisini düzgün ayarlayamazlar. Bu da saçların normalin gerisinde ya da önnde çıkmasına neden olmaktadır.

Ayrıca bazı tecrübesiz firmalar saç ekimi yaparken saç köklerini öldürürler. Bu yüzden ekilen saçlar çok seyrek çıkarlar. Bazı firmalar ise saçları yanlış yönde ekerler. Bu da yeni çıkan saçların farklı yönlere savrulmasına yol açar.

Saç Ekimi Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Antalya’da saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler operasyonu yaptıracakları doktoru ve saç ekim merkezini seçimlerini iyi yapmalıdır. Operasyonun yapılacağı merkez tamamen steril şekilde temizlenmiş olmalıdır. Sağlık merkezi bu iş için düzenlenmiş olmalıdır.

Saç ekim işlemi sırasında mikrop kapmak olasılıklardan birisidir. Bu da beyinde iltihap oluşumuna ve ekilen saçların verimli şekilde çıkmamasına sebep olmaktadır. Saç ekimini yapacak olan doktor Antalya saç ekim operasyonları için gerekli olan tüm yetkinlik sertifikalarına sahip olmak zorundadır. Ayrıca operasyon yaptıracağınız doktorun referanslarına mutlaka bakmak gerekmektedir. Tedavide dikkat edilmesi gerekn bir diğer konu ise ekimde kullanılan teknik olmalıdır. FUE tekniği ile yapılan saç ekim işlemleri daha sorunsuz ve ağrısızdır..

Çünkü fue yöntemi ile yapılan saç ekimi yapıldığı zaman iyileşme süreci çok daha hızlı bir şekilde olmaktadır. Üstelik ense tarafı kesilmediği için herhangi bir enfeksiyon riski de olmamaktadır.