Antalya Saç Ekimi

Antalya’da yaşayıp saç ekimi yaptırmak isteyen vatandaşlarımız veya Antalya’ya tatil amaçlı gelip bu süre içinde Antalya saç ekimi yaptırıp memleketine dönmek isteyen kişiler Antalya saç ekimi işlemlerini güvenilir, tecrübeli ve işini yüksek titizlikle yapan saç ekimi firmalarına yaptırmalıdırlar.

Saç ekimi çok büyük hassasiyet gerektiren bir işlem olup yanlış şekilde yapıldığı takdirde düzeltilmesi mümkün değildir. Örneğin bazı Antalya saç ekimi firmaları saç çizgisini düzgün ayarlayamadıkları için saçları normalde olması gerekenden daha geride veya daha ileride çıkabilmektedir.

Ayrıca bazı beceriksiz firmalar ise saç ekimi yaparken saç köklerini öldürdükleri için ekilen saçlar çok seyrek şekilde çıkabilmektedir. Bazı saç ekimi firmaları ise saçları yanlış yönde ektiği için saç ekimi sonrası çıkan saçlar farklı yönlere serpilebilmektedirler.

Antalya Saç Ekimi Yaptırırken Dikkat Edilecekler;

Antalya’da saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler operasyonu yaptıracakları doktoru ve saç ekim merkezini çok iyi şekilde tespit etmelidirler. Operasyonun yapılacağı merkez tamamen steril şekilde temizlenmiş ve Antalya saç ekimi için özel olarak düzenlenmiş bir yapıda olmalıdırlar.

Saç ekimi sırasında mikrop kapmanız beyninizde iltihap oluşumuna ve ekilen saçların verimli şekilde çıkmamasına sebep olabilir. Saç ekimini yapacak olan doktor Antalya saç ekim operasyonları için gerekli olan tüm yetkinlik sertifikalarına sahip olmak zorundadır. Ayrıca Antalya saç ekimi yaptıracağınız doktor daha önceden farklı saç ekimi referanslarına da sahip olmalıdır. Saç ekimi için dikkat edeceğiniz bir diğer nokta ise Antalya saç ekim tekniği olmalıdır. Saçınızı ektirmek istediğiniz firma kesinlikle fue yöntemiyle Antalya saç ekimi yapmak zorundadır.

Çünkü fue yöntemiyle saç ekimi yapıldığı zaman iyileşme süreci çok daha hızlı bir şekilde olmaktadır. Üstelik ense tarafı kesilmediği için herhangi bir enfeksiyon riski de olmamaktadır.