Hair Transplant Before and After Turkey

Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Saç ekimi öncesi ve sonrası yapılacaklar konusunda bilgi verelim. Bazı firmaların reklam filimlerinde kullanılan ilaçlar ile olağanüstü başarılı sonuçlar elde ettikleri  görülmektedir. Bu başarı acaba doğru mu?” diye sorgulamadan tedaviye başlamamanızı kesinlikle öneririz. Bu konuda internet ortamında güvenebileceğiniz tek kaynak kullanıcı yorumlarıdır. Ayrıca, bu tip yorumları bulursanız firma hakkında doğru bilgi alabilirsiniz. Fakat verdiğiniz parayı önemsiyor ve daha gerçekçi bir açıdan bakmak istiyorsanız bize güvenin! Yani, bu konuda fazlasıyla iddialıyız. Kliniğimizde yapılan tedavilerin başarı oranını araştırabilirsiniz.

Saç ekimi öncesi ve sonrası yapılacaklar

Saç ekimi öncesi ve sonrasıSaç ekiminden önceki kısımda gelen hastalarımız, aklına gelecek her türlü düşünce ve sorularını uzmanlarımıza yöneltirler. Bu aşamada sorularına makul cevapları mutlaka alırlar. Daha sonraki süreçte ie saç kökleri açıkta kalan kısımları doldurmaya başladıktan sonra, yeni saçlarınıza bir miktar önem vermek dışında ekstra bir girişim içerisinde olmadan işlemleri bitirebilirsiniz. Sonuç olarak yeni saçlarınızın alışma süreci kısadır. Üstelik uzaması ve canlı bir görünüme kavuşması sadece bir kaç ay olacaktır. Ensenizdeki saçlarınıza dikkat etmenizi ve büyük kısmının bu bölgeden alınabileceğini belirtelim.

Halk arasında saç dökülmesi ve kellik

Dökülmüş ve halk arasındaki tabiri ile “kel” görünümlü bir noktaya mı geldiniz? Erkeklerin bir çoğu hayatında en az bir defa saçları için yanlış bir yöntem uygulamıştır. Saç köklerinde kaşınmalar, saç derisinde aşırı dökülmesi ve kepek oluşumu sorunları! Bu gibi durumlar ile mutlaka karşılaşılır. Saç ekimi yaptırarak bütün bu sorunların stüne set çekebilirsiniz.